32-latek zatrzymany i aresztowany za usiłowanie zabójstwa

07 luty 2018
(0 głosów)
Pixabay

Policjanci zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który zaatakował nożem 23-latka. Napastnik usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa i decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy. Za usiłowanie zabójstwa grozi mu kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż osiem lat do dożywotniego pozbawienia wolności włącznie.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę (3/4 lutego). Dyżurny otrzymał zgłoszenie, że na jednej z ulic Ośna Lubuskiego doszło do ugodzenia nożem. Policjanci ustalili, że dwóch młodych mężczyzn wracając z imprezy do domu, spotkało 32-latka, który w trakcie rozmowy z nimi, w pewnym momencie wyciągnął nóż i ugodził nim w klatkę piersiową 23-latka. Napastnik chwilę potem uciekł z miejsca zdarzenia. Pokrzywdzony został przewieziony do słubickiego szpitala, gdzie jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Sprawca ugodzenia nożem został zatrzymany kilka godzin od zdarzenia i osadzony w policyjnym areszcie. 32-latek usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. W niedzielę (4 lutego) Sąd Rejonowy w Sulęcinie aresztował nożownika na trzy miesiące. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż osiem lat do dożywotniego pozbawienia wolności włącznie.

Źródło: asp. Magdalena Jankowska Komenda Powiatowa Policji w Słubicach

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.