Po hot-doga na podwójnym gazie

12 luty 2018
(1 głos)
Autor: 

Ponad 2,5 promila alkoholu miał 53-latek, który przyjechał w nocy, 11 lutego na jedną ze wschowskich stacji paliw po hot-doga. Kierowca i pasażer zaczęli awanturować się, co spowodowało interwencję wschowskich mundurowych. Powodem awantury były promile i hot-dogi. Policja dziękuje anonimowemu rozmówcy za czujność.

W niedzielę późnym wieczorem oficer dyżurny wschowskiej policji odebrał zgłoszenie, że na jedną ze wschowskich stacji paliw przyjechało dwóch mężczyzn. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie ich zachowanie, które wzbudziło duże wątpliwości co do trzeźwości, przede wszystkim kierowcy. Mężczyźni zaczęli przekrzykiwać się i awanturować. Swoim zachowaniem wzbudzili niepokój osób będących w tym samym czasie na stacji paliw.

Dyżurny wschowskiej Policji po otrzymaniu zgłoszenia skierował patrol interwencyjny. Widok policjantów nie uspokoił mężczyzn, wręcz ich rozjuszył.

W wyniku podjętych czynności okazało się, że kierowca toyoty 53-latek miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Początkowo nie przyznawał się do jazdy na „podwójnym gazie”, a na stacji znaleźli się, bo byli głodni. Jednak zapis monitoringu był wystarczającym dowodem w sprawie. W trakcie sprawdzeń w policyjnym systemie okazało się, że 53-latek nie posiadał uprawnień do kierowania. Pojazd został zabezpieczony na parkingu. Teraz 53 - latkiem zajmie się sąd.

źródło: podkom. Maja Piwowarska Oficer Prasowy KPP Wschowa

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.