Sprawca kradzieży z włamaniem zatrzymany

22 luty 2018
(1 głos)

Policjanci Komisariatu Policji w Iłowej zatrzymali 21-letniego mężczyznę podejrzanego o włamanie do lokalu gastronomicznego i kiosku „Ruch”. Skradzione mienie zostało odzyskane przez policjantów.

W dniu 20 lutego tego roku oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Żaganiu otrzymał zgłoszenie o przestępstwie zaistniałym w nocy z 19/20 lutego 2018 roku w miejscowości Iłowa. Z zawiadomienia właściciela wynikało, że nieznany sprawca włamał się do lokalu gastronomicznego, a następnie ukradł beczki z piwem, telefon komórkowy oraz pieniądze. Tej samej nocy również w Iłowej, mężczyzna wybił szybę wystawową w kiosku i ukradł kasę fiskalną oraz papierosy.

W niespełna dobę po zawiadomieniu o włamaniu policjanci z Komisariatu Policji w Iłowej zatrzymali do wyjaśnienia 21-letniego mężczyznę podejrzewanego o to przestępstwo. W czasie prowadzonych działań w tej sprawie policjanci odzyskali część skradzionego mienia. Zatrzymany mężczyzna usłyszał dwa zarzuty kradzieży z włamaniem. Sprawca przyznał się do zarzucanych mu czynów. Ponadto mężczyzna przyznał się do dokonania trzech innych kradzieży zgłoszonych na wykroczenie, na terenie miasta Iłowa.

Za kradzież z włamaniem podejrzanemu grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.