Areszt za włamania do piwnic

22 luty 2018
(1 głos)

Sąd Rejonowy w Słubicach tymczasowo aresztował 36-letniego mężczyznę, który dokonał szeregu włamań do piwnic na terenie Słubic.

Pod koniec stycznia 2018r. do słubickiej komendy zaczęły napływać informacje o włamaniach do piwnic. Sposób działania przestępcy za każdym razem był podobny. Sprawca po uprzednim pokonaniu kłódki zabezpieczającej drzwi dostawał się do wnętrza piwnic. Sprawca kradł m.in. rowery, grzejniki, wędki i akcesoria wędkarskie. W jednym przypadku sprawca włamał się do garażu i ukradł samochód marki Honda. Jak się później okazało podczas prowadzonego postępowania kradzieży auta dokonał ten sam sprawca.

W związku z włamaniami i próbami kradzieży z włamaniem 15 lutego br. policjanci zatrzymali 36-letniego mieszkańca Słubic.

W ubiegłą sobotę, 17 lutego Sąd tymczasowo aresztował mężczyznę na okres dwóch miesięcy. 36-latek usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem oraz usiłowania włamania. Włamywacz był wielokrotnie notowany i karany. Z uwagi na to, iż działał w warunkach recydywy grozi mu nawet 15-letni pobyt w więzieniu.

Źródło: KPP Słubice

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.