Uwaga na utrudnienia w ruchu. Kolizja w Zielonej Górze

23 luty 2018
(1 głos)

Dziś około godz. 13 doszło do kolejnej kolizji na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego, Wyszyńskiego i Zacisze.

Zderzeniu uległy dwa samochody osobowe, skoda i ford. Skoda jechała ulicą Wojska Polskiego w kierunku wyjazdu z miasta na Krosno Odrzańskie. Kierująca fordem z Zacisza również w tym samym kierunku.

Winną zderzenia jest kierująca skodą, która wjechała na skrzyżowanie na czerwonym świetle. W skutek uderzenia w pojeździe otworzyły się poduszki powietrzne. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

W tym miejscy bardzo często dochodzi do kolizji. Wczoraj również zderzyły się tam dwa samochody. Miasto planuje zbudować rondo. Należy się jednak zastanowić, czy winowajcą jest krzyżówka czy nieuwaga kierowców.

 

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.