Pożar w Krośnie Odrzańskim

26 luty 2018
(1 głos)
Czytelnik

W poniedziałek, 26 lutego doszło do pożaru mieszkania w kamienicy przy ulicy Kościelnej w Krośnie Odrzańskim. Na miejscu pracowało sześć zastępów straży pożarnej.

Do zdarzenia doszło przed godziną 15. Zaraz po przybyciu na miejsce strażacy przystąpili do gaszania pożaru. Jak się okazało winnym zdarzenia był stary, nieszczelny piec. Przez niewłaściwe zamontowanie paleniska w piecu, żar przeleciał przez piec aż do drewnianej podłogi. To spowodowało rozniecenie ognia. 

Akcja gasnicza trwała około ponad dwie godziny. 

 

 

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.