Poszukiwany sprawca napadu na sklep przy Partyzantów w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)

28 luty 2018
(1 głos)
KMP Zielona Góra

20 lutego w godzinach 21:45-21:49 w Zielonej Górze przy ul. Partyzantów doszło do napadu na sklep ogólnospożywczy.

Mężczyzna wszedł do sklepu tuż przed jego zamknięciem,  poprosił ekspedientkę aby podała mu towar z półki za nią. Gdy kobieta odwróciła się mężczyzna wyjął nóż po czym zastraszając ją kazał wyjść na zaplecze gdzie związał ją.  Sprawca wrócił na sklep skradł papierosy, alkohol i pewną sumę pieniędzy. Drzwi sklepu zamknął na klucz pozostawiając skrępowaną kobietę na zapleczu i odszedł w nieznanym kierunku. 

WIZERUNEK SPRAWCY

Wiek z wyglądu ok. 30 lat, Wzrost ok 170 - 175 cm, normalnej budowy ciała, na głowie czapka wełniana koloru czarnego, ubrany w kurtkę zimową zapinaną na zamek i jeansowe spodnie.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciu prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Zielonej Górze pod numerem Tel. (68) 476 21 11 lub 519 534 685, lub też pod telefonem 997

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.