Utrudnienia na Prostej w Zielonej Górze (ZDJĘCIA I WIDEO)

01 marzec 2018
(3 głosów)

Na skrzyżowaniu ulic Prostej, Leśnej i Agrestowej w Zielonej Górze doszło do wypadku dwóch samochodów osobowych, audi i mercedesa. Zablokowany został pas ruchu w kierunku ronda z ulicą Zacisze. Wprowadzono ruch wahadłowy.

Z informacji pozyskanych od świadków zdarzenia wynika, że kierujący audi jechał wzdłuż ulicy Prostej z ronda z ulicą Zacisze. Na wysokości skrzyżowania chciał wykonać manewr skrętu w lewo, w ulicę Leśną. Niestety wjechał wprost pod nadjeżdżającego mercedesa. 

Pasażer mercedesa trafił do szpitala z rozbitą głową. 

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.