Skradziona ciężarówka odzyskana przez policjantów

05 marzec 2018
(0 głosów)
KPP Słubice

Policjanci ze słubickiej drogówki zatrzymali 28-letniego kierowcę ciężarówki, który jechał pod prąd drogą jednokierunkową. Podczas kontroli drogowej okazało się, że ciężarówka została kilka godzin wcześniej skradziona na terenie Danii. Wartość odzyskanego samochodu marki Iveco to około 25 tysięcy złotych.

Do zdarzenia doszło w piątek(2 marca) w godzinach wieczornych. Policjanci ze słubickiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej samochód ciężarowy marki Iveco. Kierowca pojazdu jechał w centrum Słubic pod prąd drogą jednokierunkową. W trakcie kontroli policjanci sprawdzili ciężarówkę w policyjnym systemie. Okazało się, że samochód widnieje jako utracony.

Chwilę później policjanci z Polsko-Niemieckiego Centrum Współpracy Granicznej w Świecku potwierdzili, że samochód został skradziony w godzinach porannych, z warsztatu samochodowego na terenie Danii. Kierowca trafił do policyjnego aresztu. Odzyskany pojazd znajduje się na policyjnym parkingu i niebawem zwrócony zostanie właścicielowi. 28-letni obywatel Litwy usłyszał zarzut paserstwa. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: asp. Magdalena Jankowska, KPP w Słubicach

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.