„Dorabiał” do wypłaty okradając szafki kolegów

05 marzec 2018
(0 głosów)
KPP Międzyrzecz

W szatni jednej z międzyrzeckich firm dochodziło do włamań i drobnych kradzieży z szafek pracowników. Policjanci ustalili, że 28-letni mężczyzna „dorabiał” do swojej wypłaty zabierając oszczędności z szafki kolegów. Za tego typu przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Międzyrzecza w ostatnim okresie otrzymali zgłoszenia o włamaniach do szafek, do których dochodziło w szatni pracowników w jednej z firm w Międzyrzeczu. Podjęte ustalenia oraz działania operacyjne pozwoliły na wytypowanie mężczyzny podejrzanego o te przestępstwa. Okazało się, że jeden z pracowników włamując się do szafek swoich kolegów „dorabiał” sobie w ten sposób do pensji. 28-latek pokonując zabezpieczenia szafek, dokładnie sprawdzał ich zawartość, po czym zabierał z nich pieniądze oraz inne wartościowe rzeczy. Mężczyzna usłyszał już zarzuty kradzieży z włamaniem. Za tego typu przestępstwa grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Policjanci sprawdzają również, czy ta sama osoba nie popełniła innych przestępstw na terenie zakładu pracy, które być może jeszcze nie są zgłoszone przez pokrzywdzonych.

Źródło: asp. Justyna Łętowska Komenda Powiatowa Policji w Międzyrzeczu

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.