Zielona Góra. Kolizja przy Wyszyńskiego

07 marzec 2018
(2 głosów)

Kilka minut przed godziną 7 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, Toyoty i Scenica na skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego, Wojska Polskiego i Zacisze. Nikomu nic się nie stało. Ruch jest utrudniony.

Kierowca Toyoty jechał z kierunku Krosna Odrzańskiego z zamiarem skrętu w lewo, w ulicę Zacisze. Kierowca Scenica podróżował wzdłuż ulicy Wojska Polskiego w przeciwnym kierunku. Chwila nieuwagi i Toyota znalazła się na pasie Renault.

Krzyżówka ta jest uważana za najbardziej kolizyjną w mieście. Miasto planuje budowę ronda.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.