Krosno Odrzańskie. Kierował skradzionym w Berlinie autem... uderzył w drzewo i zginął

11 marzec 2018
(1 głos)

Prokurator Rejonowy w Krośnie Odrzańskim poinformował o tragicznym zdarzeniu drogowym, do którego doszło w dniu 08.03.2018 r. na drodze krajowej nr 32, na odcinku Dzikowo - Brzózka.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że 40-letni kierowca, jadąc w godzinach nocnych prostą drogą, zjechał nagle bez powodu na pobocze uderzając w przydrożny rów i następnie drzewa. Kierujący zginął na miejscu zdarzenia.

Ustalono nadto, że samochód marki Mazda, którym się poruszał został skradziony kilka godzin wcześniej na terytorium Niemiec.

Do chwili obecnej wykonano oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczono samochód, zwłoki zabezpieczono celem wykonania sekcji.

O ewentualnych kolejnych ustaleniach w sprawie będziemy informowali w odrębnych komunikatach.

Źródło: Prokuratura Okręgowa w Zielonej Górze

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.