Żary. Rowerzysta zginął pod kołami samochodu

11 marzec 2018
(1 głos)
Pixabay

Prokurator Rejonowy w Żarach poinformował o tragicznym zdarzeniu drogowym, do którego doszło 08.03.2018 r. na drodze nr 12 Strzeszowice-Królów.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że ok. godz. 15.00, w pobliżu stacji paliw w Strzeszowicach, kierowca samochodu osobowego marki Mazda uderzył w rowerzystę, który nagle zajechał mu drogę. W wyniku wypadku 43-letni mężczyzna kierujący rowerem zmarł na miejscu mimo podjętej reanimacji.

Ustalono nadto, że kierowca samochodu był trzeźwy, a samochód był sprawny technicznie.

Na miejsce przybył prokurator i zabezpieczył zwłoki do sekcji.

O ewentualnych kolejnych ustaleniach w sprawie będziemy informowali w odrębnych komunikatach.

Źródło: Prokuratura Okręgowa w Zielonej Górze

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.