Czołowe zderzenie na S3. Nie żyje jeden z kierowców (ZDJĘCIA)

13 marzec 2018
(1 głos)

We wtorek, 13 marca około godz. 6:30 doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych, w wyniku którego na miejscu śmierć poniosła jedna osoba.

Do wypadku doszło na trasie S3 (145 km), pomiędzy miejscowościami Międzyrzecz i Świebodzin, na wysokości węzła Jordanowo. Starszy mężczyzna kierujący renault jadąc pod prąd doprowadził do czołowego zdarzenia z kierującą skodą. - Według wstępnych ustaleń mężczyzna, który poruszał się renault pomylił zjazdy i wjechał pod prąd na S3 prawdopodobnie na węźle w Jordanowie.

- Kierujący renault doprowadził do czołowego zderzenia ze skodą, która jechała prawidłowo trasą S3 w kierunku Zielonej Góry. Wskutek wypadku na miejscu zginął kierowca renault, natomiast kierująca skodą została przetransportowana śmigłowcem do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - informuje sierż. sztab. Marcin Ruciński, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie.

Droga S3 od Gorzowa w kierunku Zielonej Góry i wjazdy na autostradę A2 jest zablokowana. Kierowcy jadący od Gorzowa są kierowani na węźle Międzyrzecz Północ na tzw. starą trójkę, dopiero w Świebodzinie mogą wrócić na trasę S3.

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.