Pożar w Gozdnicy. Paliła się sadza w przewodzie kominowym

19 marzec 2018
(4 głosów)
Autor:  Redakcja

19 marca, około godziny 20:30 do Powiatowego Stanowiska Kierowania w Żaganiu wpłynęło zgłoszenie o pożarze sadzy w Gozdnicy przy ulicy Matejki. 

Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane 4 zastępy straży pożarnej w tym ochotnicy z OSP Gozdnica. Strażacy po przybyciu na miejsce i przeprowadzeniu rozpoznania - wygasili palenisko a następnie przy użyciu sita kominowego skutecznie stłumili palącą się sadzę. Działania trwały około półtorej godziny.

Fot. OSP Gozdnica

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.