O krok od nieszczęścia. Drewniane bale wypadły z transportu (FILM i ZDJĘCIA)

20 marzec 2018
(3 głosów)
Mirosława Jabłonka

We wtorek, 20 marca w Raculi (Zielona Góra) na wysokości marketu SPAR z samochodu ciężarowego przewożącego drewniane bale spadł źle zabezpieczony ładunek. Pnie spadły na jezdnię uszkadzając zaparkowany w pobliżu samochód Audi oraz jadącą z przeciwka Toyotę RAV4.

- Dobrze, że byłam już koło pasów kiedy to się stało - mówi nam świadek zdarzenia. - Inaczej nieźle bym dostała. Aż strach pomyśleć. 

Jak informuje nas, podinsp. Małgorzata Stanisławska z Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze przyczyną zdarzenia było złe zabezpieczenie przewożonego towaru. Kierowca otrzymał mandat karny w wysokości 500 zł oraz punkty karne, za spowodowanie zagrożenia na drodze. 

- Moim zdaniem ten samochód był przeładowany - komentuje Sołtys Raculi, Mirosława Jabłonka. - Bardzo często takie przeładowane pojazdy śmigają przez Raculę. Wyznaczono nam już drogę, która będzie omijać w przyszłości Drzonków i Raculę. Czekamy. 

 

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.