Zderzenie czterech samochodów osobowych na wysokości Radomi. Droga zablokowana (ZDJĘCIA) AKTUALIZACJA

20 marzec 2018
(1 głos)
Miłosz Balcerzak

We wtorek, 20 marca doszło do zderzenie czterech samochodów osobowych (dwa Fordy S-Max, Ford Mondeo i Skoda Octavia) na drodze K32, Zielona Góra - Krosno Odrzańskie, na wysokości miejscowości Radomia. 

Jak informuje podins. Małgorzata Barska, Rzecznik Prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Zielonej Górze do kolizji doszło przy zakręcie do miejscowości Radomia. Z pierwszych informacji wynika, że pierwszy z czterech samochodów - kierujący Fordem S-Max zahamował, nie zauważył tego kierujący pojazdem następnym, również Fordem S-Max i wjechał w tył tego pierwszego. Ten sam błąd popełnił kierujący trzecim (Ford Mondeo) i czwartym (Skoda Octavia) samochodem. Samochody poruszały się w kierunku Zielonej Góry. Przyczyną zdarzenia było  niezachowanie bezpiecznej odległości wobec siebie. 

Samochody są "porozrzucane" po całej drodze, dlatego ruch jest całkowicie wstrzymany. Policja organizuje objazdy. Na miejsce przybyła również karetka pogotowia. W jednym z samochodów jechało małe dziecko. W zdarzeniu uczestniczyły również zwierzęta, dwa psy i kot. Na szczęście nikomu nic się nie stało. 

AKTUALIZACJA, godz. 18.00:

- Ford S-Max wyprzedził Forda Mondeo - informuje podinsp. Małgorzata Barska. - Kierujący Fordem Mondeo uderzył w tył wyprzedzającego go S-Max'a,  będąc już z tyłu pojazdu. Ford S-Max pod wpływem uderzenia wjechał w tył poprzedzającego go również Forda S-Maxa. W tym zdarzeniu uczestniczyły trzy samochody. Na to najechał kierowca Skody Octavii, który nie zdążył wyhamować i najechał na tył Forda Mondeo. Zdarzenie traktowane jest jako dwie odrębne kolizje. Kierowca ze Skody przyjął mandat karny. Kierowca z Forda Mondeo jeszcze nie, twierdzi, że nie jest winny całemu zdarzeniu. Droga jest już odblokowana w obu kierunkach.

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.