Kolizja na alei Wojska Polskiego w Zielonej Górze. Zderzyły się dwa samochody (ZDJĘCIA)

22 marzec 2018
(2 głosów)

22 marca, chwilę przed godziną 16 na Alei Wojska Polskiego w Zielonej Górze doszło do kolizji 2 samochodów osobowych. 

Kierujacy Toyotą Corollą z niewyjaśnionych przyczyn najechał na tył Opla Corsy. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Kierowcy spisali oświadczenie o zdarzeniu, nie wzywając policji. Pojazdy odholowała pomoc drogowa. 

W związku z opadami deszczu oraz deszczu ze śniegiem i samego śniegu na drogach w naszym regionie występują trudne warunki do jazdy. Śliska nawierzchnia znacznie wydłuża drogę hamowania, niezależnie od prędkosci pojazdu. Apelujemy do kierowców o bezpieczną jazdę.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.