Zielonogórscy policjanci poszukują świadków śmiertelnego potrącenia w Świdnicy

23 marzec 2018
(1 głos)
Autor:  Redakcja
KWP Gorzów Wlkp.

Komenda Miejska Policji w Zielonej Górze poszukuje świadków wypadku drogowego, do którego doszło w sobotę, 17 marca około godziny 21:50 na obwodnicy miejscowości Świdnica. Na nieoświetlonym odcinku drogi w pobliżu stacji benzynowej kierujący samochodem osobowym śmiertelnie najechał na pieszego.

O zdarzeniu informowaliśmy już wcześniej. Kierujący czarnym pojazdem typu kombi marki Opel Astra najechał na pieszego, który przechodził z lewej na prawą stronę drogi. Pieszy w wyniku wypadku poniósł śmierć na miejscu.

- Wszyscy świadkowie tego wypadku proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze, ul. Partyzantów 40, tel: 68 476 2146 lub 68 476 2150 - mówi podinsp. Małgorzata Barska z zielonogórskiej policji.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.