Pożar wysypiska śmieci w Gorzowie Wlkp. W akcji 10 zastępów straży pożarnej (ZDJĘCIA)

24 marzec 2018
(2 głosów)

Zgłoszenie wpłynęło do Dyżurnego Miejskiego Stanowiska Kierowania w Gorzowie Wielkopolskim w sobotę, 24 marca około godziny 10:00. Pożar wybuchł na terenie Regionalnego Zakładu Utylizacji Odpadów położonego w dzielnicy Chróścik. Na miejsce wysłano ponad 10 zastępów straży pożarnej, w tym 3 cysterny z wodą. 

Tylko dzięki błyskawicznej interwencji strażaków pożar nie rozprzestrzenił się na głębsze partie składowanych odpadów. Jak podaje bryg. Bartłomiej Mądry, rzecznik gorzowskich strażaków - strażacy sprawnie podali pięć prądów wody, dlatego sytuacja pożarowa została w miarę szybko opanowana. Przyczyny pożaru nie są jeszcze znane. 

Fot. OSP Kłodawa, gorzowianin.com

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.