Kobieta wpadła do kanału odwodnieniowego w Zielonej Górze. Wyciągali ją strażacy (ZDJĘCIA)

24 marzec 2018
(7 głosów)
Autor:  Redakcja

Do zdarzenia doszło w sobotę, 24 marca przed godziną 22:30. Przy ulicy Westerplatte za klubem muzycznym młoda kobieta wpadła do kanału odwodnieniowego.

Dyżurny operacyjny Miejskiego Stanowiska Kierowania zadysponował na miejsce 1 zastęp straży pożarnej. Strażacy zapewnili kobiecie komfort termiczny oraz psychiczny, a następnie przy pomocy narzędzi hydraulicznych uwolnili ją.

Działania ratowników trwały przez zaledwie kilka minut. Na szczęście skończyło się tylko na strachu. Młodej kobiecie nic większego się nie stało.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.