Notorycznie znęcał się nad żoną. Sąd tymczasowo aresztował domowego oprawcę

04 kwiecień 2018
(2 głosów)
Autor:  Redakcja
Pixabay

Prokurator Rejonowy w Żarach skierował do sądu wniosek o zastosowanie tymczasowego aresztowania wobec 55-letniego mężczyzny. Domowy oprawca od początku marca 2016 r. do 27 marca 2018 r. znęcał się fizycznie i psychicznie nad zamieszkującą z nim żoną.

Podejrzanemu zarzucono, że znajdując się w stanie nietrzeźwości wielokrotnie i bez powodu wszczynał awantury domowe. - W trakcie kłótni znieważał żonę obraźliwymi i wulgarnymi słowami oraz kontrolował i ograniczał kontakty z innymi osobami. Zabraniał wychodzić jej z domu, krytykował, poniżał, szarpał za ubranie i popychał. To nie jedyne przewinienia. Mężczyzna uderzał kobietę otwartą dłonią po głowie i plecach, a nawet groził pozbawieniem życia - informuje Joanna Częstochowska z zielonogórskiej prokuratury.

We wtorek, 27 marca, podejrzany ugodził pokrzywdzoną trzymanym w ręku nożem. Kobieta doznała obrażeń ciała w postaci rany kłutej lewej piersi. Sprawcę zatrzymano. Sąd zastosował wobec podejrzanego tymczasowe aresztowanie. Sprawa jest rozwojowa.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.