Zielona Góra: Samochód dostawczy zjechał z trasy S3 i utknął

18 kwiecień 2018
(1 głos)
Autor:  Redakcja

Do zdarzenia doszło w środę, 18 kwietnia, około godziny 19:00. Na trasie S3 na wysokości Zielonej Góry kierujący samochodem dostawczym chciał prawdopodobnie zawrócić. Manewr wykonał tak niefortunnie, że zjechał na pobocze, gdzie utknął. Pojazd zablokował pas ruchu w kierunku Sulechowa.

Kierujący pojazdem marki Iveco Daily początkowo starał się wyjechać na własną rękę. Mimo wyładowania przewożonych pojemników na odpady samochód ani drgnął. Wkrótce na miejscu zdarzenia pojawili się policjanci z zielonogórskiej drogówki.

Na miejsce wezwano pomoc drogową. Po kilkudziesięciu minutach dostawczak został wyciągnięty, a utrudnienia zażegnane.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.