Policyjna obława za uciekinierem

20 kwiecień 2018
(3 głosów)
Policyjna obława za uciekinierem KWP Gorzów Wlkp.

Lubuscy policjanci zaangażowani są w poszukiwania 30-letniego mężczyzny, który podczas konwoju do Zespołu Szpitalnego przy ul. Walczaka w Gorzowie Wlkp. tuż po godzinie 12.00 przed budynkiem placówki oddalił się w kierunku ogródków działkowych. Mężczyzna może być niebezpieczny.

Decyzją I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wlkp., powołano centrum operacyjne koordynujące całość policyjnych działań. Na miejscu już swe czynności wykrywcze prowadzą funkcjonariusze z Komendy Miejskiej i Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. Akcję wspiera też policyjny śmigłowiec. W działaniach biorą udział funkcjonariusze z niemal wszystkich policyjnych pionów: oddziałów prewencji, kryminalni, śledczy, przewodnicy z psami tropiącymi, ruchu drogowego, sztabu policji itd. Już na tę chwilę pracuje ponad 150 policjantów. Powołano posterunki blokadowe, a informacja trafiła już do innych jednostek.

Poszukiwany:

Adam Daniel DROMOWICZ

ur. 30.06.1988 roku w Sulęcinie

Wysoki - około 200 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, ubrany w spodnie dresowe koloru jasnoniebieskiego z białym napisem na nogawce, ciemną bluzę z kapturem, ciemne buty sportowe, ciemną koszulkę z krótkim rękawem. Mężczyzna posiada tatuaż na lewym przedramieniu z wizerunkiem smoka.

Wszystkie osoby, które mogły widzieć 30-letniego mężczyznę proszone są o kontakt z Policją pod nr telefonu 997. Mężczyzna może być niebezpieczny! Jest podejrzanym w sprawie o zabójstwo 78-letniej mieszkanki Sulęcina. W lutym miał wtargnąć do mieszkania 78-latki, a następnie skrępować ją. Następnie miał ukraść kobiecie pieniądze oraz biżuterię z mieszkania. 78-latka zmarła w wyniku odniesionych obrażeń.

W sprawę zaangażował się również Wydział Kontroli KWP w Gorzowie Wielkopolskim. Funkcjonariusze ustalają wszelkie okoliczności tego zdarzenia. Najprawdopodobniej 30-latkowi udało się oddalić po wcześniejszym oswobodzeniu z kajdanek założonych na ręce i nogi, lecz teraz za wcześnie na precyzyjne wskazania.

Godzina 1:00 - Uciekinier został już zatrzymany. Więcej informacji w artykule: "30-letni uciekinier z Gorzowa Wielkopolskiego jest już w rękach policjantów".

12

Opracował: nadkom. Marcin Maludy Rzecznik Prasowy KWP w Gorzowie Wlkp.

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.