Amerykańscy żołnierze zderzyli się z cysterną na trasie S3 na wysokości Zielonej Góry (ZDJĘCIA)

04 czerwiec 2018
(9 głosów)
Amerykańscy żołnierze zderzyli się z cysterną na trasie S3 na wysokości Zielonej Góry Redakcja

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 4 czerwca, przed godziną 13:00. Na trasie S3 na wysokości Zielonej Góry samochód osobowy z amerykańskimi żołnierzami zderzył się z cysterną. Na drodze występują utrudnienia w ruchu.

Kierujący osobówką żołnierz stał na pasie rozbiegowym w kierunku Nowej Soli. Prawdopodobnie podczas włączania się do ruchu nie zauważył on nadjeżdżającej cysterny i uderzył w bok ciągnika siodłowego. Na miejsce przybyły służby ratownicze. Na szczęście nikt nie został ranny. - Wszystkie okoliczności i przebieg zdarzenia wyjaśniać będzie Żandarmeria Wojskowa. - podaje podinsp. Małgorzata Barska z Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Na początku droga była zablokowana, a z czasem policjanci wprowadzili ruch wahadłowy. Na trasie cały czas występują utrudnienia w ruchu. Tworzą się gigantyczne korki.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.