Niebezpieczna sytuacja na "starej trójce" w kierunku Cigacic (FILM, ZDJĘCIA)

15 czerwiec 2018
(1 głos)
Niebezpieczna sytuacja na zjeździe z S3 w Sulechowie Pan Bartłomiej

W środę, 13 czerwca, na "starej trójce" w kierunku Cigacic doszło do kolizji samochodu osobowego marki Peugeot z ciężarówką. Na miejsce zdarzenia została wezwana policja.

O niebywałym szczęściu może mówić kierujący Peugeotem, który niemalże otarł się o śmierć zjeżdżając z niewyjaśnionych przyczyn na przeciwległy pas ruchu, wprost pod ciężarówkę.

Na załączonym filmie widać moment zdarzenia, gdyby nie błyskawiczna reakcja kierowcy ciężarówki, mogłoby dojść do tragedii.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.