Sława: 40-latek pływał wokół jachtu i skakał do wody. Zanurkował, a po chwili zmarł (ZDJĘCIA)

17 czerwiec 2018
(7 głosów)
Autor:  Redakcja
40-latek pływał wokół jachtu i skakał do wody. Zanurkował, a po chwili zmarł Redakcja, KPP Wschowa

Wszystko wydarzyło się w niedzielę, 17 czerwca, po godzinie 15:00. Na jezioro Sławskie przypłynęła grupa znajomych. Jeden z mężczyzn w wieku 40 lat kilkakrotnie wskakiwał do wody. Podczas ostatniego skoku zanurkował, a jego ciało wypłynęło na powierzchnię. Ponad godzinna akcja reanimacyjna nie przyniosła żadnego rezultatu.

Grupa znajomych przypłynęła do Sławy swoim jachtem. Zanim przycumowali jednostkę w okolicach głównej plaży jeden z mężczyzn kilkakrotnie wskakiwał do wody. - Podczas kolejnego skoku mężczyzna zanurkował, a po chwili jego ciało pojawiło się na tafli wody - relacjonuje podkom. Maja Piwowarska, rzecznik prasowy wschowskiej policji.

Mężczyzna od razu został wyciąnięty z wody. Rozpoczęła się walka o jego życie. W czasie gdy zespół pogotowia oraz śmigłowiec LPR z Zielonej Góry byli już w drodze pomocy udzielali świadkowie zdarzenia. Po kilku minutach akcję reanimacyjną przejęli ratownicy medyczni oraz lekarze. Niestety reanimacja, która trwała przez ponad godzinę nie przyniosła żadnego rezultatu.

- Ofiarą jest 40-letni mieszkaniec Lubska. Ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną śmieci był zawał serca - mówi podkom. Piwowarska. Ciało zostało zabezpieczone i przewiezione do prosektorium. Ostateczną opinię o przyczynie śmieci poda prokurator.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.