45-latek z Żar miał blisko 3 kg marihuany i krzaki konopi. Został zatrzymany i usłyszał zarzuty (ZDJĘCIA)

18 czerwiec 2018
(1 głos)
Autor:  Redakcja
45-latek z Żar miał blisko 3 kg marihuany i krzaki konopi. Został zatrzymany i usłyszał zarzuty KPP Żary

Kara do dziesięciu lat pozbawienia wolności grozi 45-letniemu mieszkańcowi Żar, który usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Żarscy policjanci zabezpieczyli u niego blisko trzy kilogramy marihuany oraz trzy młode krzaki konopi indyjskich. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i złożył wyjaśnienia.

W piątkowy wieczór, 15 czerwca, policjanci legitymując 45-letniego mieszkańca Żar, ujawnili w części jego garderoby ukryty zwitek foliowy z zawartością zielonego suszu. - Mając przypuszczenie, że mogą to być narkotyki, funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i doprowadzili go do komendy. Po przeprowadzeniu testu okazało się, że jest to marihuana - mówi nadkom. Sylwia Rupieta z żarskiej policji.

Dalsze czynności doprowadziły policjantów do miejsca, gdzie mężczyzna posiadał znacznie większą ilość roślinnego suszu. Tam mundurowi znaleźli zapakowane papierowe torby i foliowe worki. Łącznie zabezpieczono u niego blisko 3 kg już przygotowanej do użytku marihuany oraz trzech krzaków konopi indyjskich, które potrzebowały jeszcze nieco czasu na osiągniecie dojrzałości.

- 45-letni mężczyzna został zatrzymany i złożył już wyjaśnienia. Usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków, za które zgodnie z prawem grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności - dodaje nadkom. Rupieta.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.