Połupin: Ciężarówka wjechała wprost pod pociąg. Rogatki były otwarte. Droga zablokowana (ZDJĘCIA)

19 czerwiec 2018
(2 głosów)
Autor:  Redakcja
Ciężarówka wjechała wprost pod pociąg. Rogatki były otwarte. Droga zablokowana KPP Krosno Odrzańskie

Do zdarzenia doszło we wtorek, 19 czerwca, po godzinie 1:30. Na przejeździe kolejowym w miejscowości Połupin pociąg towarowy uderzył w naczepę ciężarówki. Droga była zablokowana.

Kierujący ciężarówką jechał w stronę Krosna Odrzańskiego. Na przejazd kolejowy wjechał on wprost pod nadjeżdżający pociąg przewożący gaz. Tym razem nie udało się uniknąć zderzenia. Lokomotywa uderzyła w tył naczepy typu tandem, która rozerwana przewróciła się na bok. - Rogatki na przejeździe były podniesione - mówi asp. szt. Justyna Kulka, rzecznik krośnieńskiej policji.

Na miejsce wysłano 4 zastępy straży pożarnej oraz policję. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Nie doszło również do rozszczelnienia cysterny i wycieku gazu. - Kierujący ciężarówką oraz maszynista byli trzeźwi. Wszystkie okoliczności oraz przyczynę ustala krośnieńska policja - dodaje asp. szt. Kulka.

Droga Krajowa nr 29 jest zablokowana. Objazd wyznaczono przez Krosno Odrzańskie ulicą Gubińską. Utrudnienia mogą potrwać nawet do godziny 12:00.

Godzina 12:30 - Droga została odblokowana. Brak utrudnień w ruchu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.