Ciężarówka śmiertelnie potrąciła rowerzystkę w Kolsku. Droga jest zablokowana (ZDJĘCIA)

19 czerwiec 2018
(6 głosów)
Autor:  Redakcja
Ciężarówka śmiertelnie potrąciła rowerzystkę w Kolsku. Droga jest zablokowana KPP Świebodzin, OSP Kolsko

Do zdarzenia doszło we wtorek, 19 czerwca, po godzinie 18:00. Na Drodze Wojewódzkiej nr 315 w miejscowości Kolsko samochód ciężarowy potrącił rowerzystkę. Kobieta zginęła na miejscu. Droga jest zablokowana.

Kierujący ciężarówką jechał w kierunku Konotopu. Rowerzystkę potrącił zaraz za skrzyżowaniem ulic Młyńskiej i Piastowskiej z DW nr 315. Kobieta zginęła na miejscu. Miała 83 lata.

Na miejscu pracuje nowosolska policja. Obecny był także zespół pogotowia z lekarzem. Do zadań policjantów należy teraz zbieranie śladów, ustalenie przyczyny oraz wszystkich szczegółów tego tragicznego wypadku.

Do zdarzenia wysłano również strażaków z Nowej Soli oraz miejscowych ochotników. Strażacy rozstawili na drodze parawan ochronny, a gdy zapadnie zmrok będą oświetlać teren działań. Na miejsce przybył również strażacki dźwig ze Świebodzina, który pomógł podnieść ciężarówkę.

Na miejscu zdarzenia przeprowadzono oględziny miejsca i zwłok. Pojazd zabezpieczono do dalszych czynności z udziałem biegłego z zakresu ruchu drogowego. Zaplanowano również sekcję zwłok.

Droga jest zablokowana. Policja wprowadziła objazd.

20.06.18 | Godzina 5:00 - Droga została odblokowana.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.