Wypadek dwóch samochodów na skrzyżowaniu w Zielonej Górze. Trzy osoby trafiły do szpitala (ZDJĘCIA)

19 czerwiec 2018
(3 głosów)
Autor:  Redakcja
Wypadek dwóch samochodów na skrzyżowaniu w Zielonej Górze. Trzy osoby trafiły do szpitala Redakcja

Do zdarzenia doszło we wtorek, 19 czerwca, chwilę przed godziną 22:15. Na skrzyżowaniu ulic Energetyków i Elektronowej w Zielonej Górze zderzyły się 2 samochody osobowe. Trzy osoby trafiły do szpitala. Występują utrudnienia w ruchu.

Zderzyły się dwa samochody osobowe - Mercedes i Ford. Na miejsce przybyły 2 zastępy straży pożarnej. Strażacy zabezpieczyli rozbite pojazdy i rozlane płyny eksploatacyjne, a w międzyczasie udzielali pomocy wszystkim rannym. Wkrótce na skrzyżowanie dojechały zespoły pogotowia, którym przekazano trzy osoby poszkodowane.

Po kilku minutach na skrzyżowaniu pojawili się także policjanci z zielonogórskiej drogówki, którzy zabezpieczyli teren akcji. Po przekazaniu miejsca zdarzenia do ich dyspozycji będą musieli ustalić wszystkie okoliczności oraz dokładny przebieg wypadku.

Na skrzyżowaniu występują utrudnienia w ruchu. Przejazd ul. Elektronową jest obecnie niemożliwy.

Godzina 23:45 - Działania na miejscu zostały zakończone. Po zdarzeniu nie ma już śladu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.