Zaginął 8-letni Filip Dobrzyński z Gorzowa Wlkp. Policja prowadzi poszukiwania i prosi o pomoc (ZDJĘCIA)

20 czerwiec 2018
(1 głos)
Autor:  Redakcja
Zaginął 8-letni Filip Dobrzyński z Gorzowa Wlkp. Policja prosi o pomoc Archiwum prywatne, KWP Gorzów Wlkp.

Gorzowscy policjanci prowadzą poszukiwania 8-letniego Filipa Dobrzyńskiego, który w środę, 20 czerwca, przed godziną 15:00 wyszedł z domu przy ulicy Przemysłowej i do chwili obecnej nie powrócił ani nie skontaktował się z rodziną. W przypadku posiadania jakichkolwiek informacji o tym, gdzie może znajdować się chłopiec policja prosi o kontakt dzwoniąc pod numer 997 lub 112.

Wygląd zaginionego:

  • Wiek - 8 lat
  • Wzrost - około 130-135 cm
  • Budowa ciała - szczupła
  • Włosy - jasne, krótkie

Chłopiec ubrany był w szary t-shirt z białym napisem, krótkie spodenki w kolorową kratkę, czarne buty sportowe, czarną czapkę z żółtym daszkiem z rysunkiem "Minionka" oraz okulary.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca przebywania 8-letniego Filipa proszone są o kontakt z policją, dzwoniąc pod numer 997 lub 112 bądź osobiście.

Godzina 20:10 - Chłopiec został odnaleziony na jednym z gorzowskich placów zabaw. Cały i zdrowy został przekazany mamie.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.