Pożar w Parku Piastowskim w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)

21 czerwiec 2018
(3 głosów)
Pożar w Parku Piastowskim w Zielonej Górze Redakcja

W czwartek, 21 czerwca, kilka minut przed godziną 16, Dyżurny Miejskiego Stanowiska Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Zielonej Górze otrzymał zgłoszenie o pożarze lasu na terenie Parku Piastowskiego w Zielonej Górze. 

Sytuacja była bardzo poważna, pożar szybko się rozwijał, mocne podmuchy wiatru wzniecały ogień. Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały 3 zastępy straży pożarnej.

W działaniach udział biorą ochotnicy z Raculi, Ochli oraz Zawady. Pożar został opanowany, trwa dogaszanie.

 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.