Zaginął 74-letni Czesław Ostapczyk. Żagańska policja kontynuuje poszukiwania i prosi o pomoc (ZDJĘCIA)

22 czerwiec 2018
(1 głos)
Autor:  Redakcja
Zaginął 74-letni Czesław Ostapczyk. Żagańska policja kontynuuje poszukiwania i prosi o pomoc KPP Żagań

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Żaganiu kontynuują poszukiwania za zaginionym 74-letnim Czesławem Ostapczyk. Mężczyzna w dniu 8 czerwca 2018 roku widziany był po raz ostatni w Iłowej. Przeprowadzona została akcja poszukiwawcza, lecz bezskutecznie. Teraz funkcjonariusze proszą, aby każda osoba mająca informacje mogące przyczynić się do ustalenia losu zaginionego skontaktowała się pod numerem telefonu 997 lub 112.

Mężczyzna ostatni raz widziany był w piątek, 8 czewrca, w Iłowej. To właśnie tam przeprowadzona została akcja poszukiwawcza przeprowadzona przez policjantów oraz strażaków. Na miejscu pracował również pies tropiący. Mundurowi sprawdzali kompleksy leśne, przeczesywali pola oraz sprawdzali teren przy zbiornikach wodnych. Kontrolowane były wszelkie możliwe miejsca, w których mężczyzna mógłby przebywać.

- Każda osoba posiadająca informację o aktualnym miejscu pobytu lub miejscach i osobach, z którymi 74-latek przebywał od dnia zaginięcia proszona jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Żaganiu lub pod numerem telefonu 997 lub 112 - mówi sierż. Aleksandra Jaszczuk, rzecznik żagańskiej policji.

Rysopis zaginionego:

  • Wzrost - ok. 170 cm
  • Szczupła budowa ciała
  • Włosy - siwe

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.