Śmiertelny wypadek na S3. Zderzyły się 2 pojazdy. W akcji śmigłowiec LPR. Droga zablokowana

23 czerwiec 2018
(3 głosów)
Autor:  Redakcja
Śmiertelny wypadek na S3. Zderzyły się 3 pojazdy. W akcji śmigłowiec LPR. Droga zablokowana KPP Świebodzin

Do zdarzenia doszło w sobotę, 23 czerwca. Około godziny 16:30 na trasie S3 tuż za Świebodzinem w kierunku Sulechowa zderzyły się dwa samochody osobowe. Kierujący, który doprowadził do wypadku jechał pod prąd. Jedna osoba nie żyje. Droga jest zablokowana.

Do śmiertelnego wypadku doszło na pasie ruchu w kierunku Sulechowa. - Kierujący Mercedesem jechał pod prąd. Na wysokości Rosina zderzył się z Lexusem - mówi sierż. sztab. Marcin Ruciński, rzecznik świebodzińskiej policji. Oba samochody zostały mocno zniszczone.

Na miejsce tragedii wysłano wszystkie służby ratownicze. Przyleciał również śmigłowiec LPR z Zielonej Góry. Wkrótce przybędzie także prokurator.

Droga jest zablokowana w obu kierunkach. Policja wprowadziła objazd przez "starą trójkę". Utrudnienia mogą potrwać nawet do godziny 20:00.

Więcej informacji wkrótce...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.