Pedofil na osiedlu Zdrojowym w Zielonej Górze? Złapał 8-latkę za pośladki i uciekł

25 czerwiec 2018
(4 głosów)
Autor:  Redakcja
Pedofil na osiedlu Zdrojowym w Zielonej Górze? Złapał 8-latkę za pośladki i uciekł Pixabay

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 25 czerwca, około godziny 13:00. Mężczyzna w wieku 30-40 lat złapał za pośladki 8-latkę, która wchodziła do klatki schodowej. O nagłośnienie sprawy poprosiła nasza czytelniczka.

Wszystko wydarzyło się na os. Zdrojowym w Zielonej Górze. Jak podaje na portalu społecznościowym matka dziewczynki, nieznany mężczyzna w wieku około 30-40 lat wszedł za jej 8-letnią córką na klatkę schodową i tam chwycił ją za pośladki. Następnie przerażone dziecko szybko schowało się do swojego mieszkania, gdzie poinformowało o tym fakcie rodziców. W międzyczasie napastnik zdążył uciec z bloku.

Z relacji 8-latki wynika, że mężczyzna miał ciemne włosy, kilkudniowy zarost oraz zieloną koszulkę z napisem "boy".

Matka dziewczynki za namową internautów poinformowała o incydencie zielonogórską policję, która prowadzi już poszukiwania za opisanym mężczyzną.

Przypominamy, że wszystkie podejrzane zachowania oraz zdarzenia należy natychmiast zgłaszać policji!

Godzina 19:45 - Po publikacji artykułu skontaktowała się z nami kolejna czytelniczka. Pani Joanna poinformowała, że w sobotę, 23 czerwca, za jej 16-letnią córką nieustannie szedł pewien mężczyzna. Kiedy dziewczyna zaczęła uciekać on biegł za nią. - Na szczęście zdążyła uciec na piast polanę, na której siedział pewien pan z psem. Kiedy córka krzyczała "pomocy", ów pan szybko się oddalił. W ciągu kilku minut spotkała 2 mężczyzn. Zboczeńca i tchórza. Zaraz po zdarzeniu szukaliśmy z mężem sprawcy, ale bezskutecznie. Dzisiaj zgłosiłam sprawę na policję - mówi Pani Joanna.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.