24-latka bez powodu zniszczyła cztery samochody w Sulechowie. Była pijana (ZDJĘCIA)

10 lipiec 2018
(1 głos)
Autor:  Redakcja
24-latka bez powodu zniszczyła cztery samochody w Sulechowie. Była pijana KMP Zielona Góra

Funckcjonariusze z Komisariatu Policji w Sulechowie zatrzymali kobietę, która zniszczyła cztery samochody osobowe zaparkowane przed jednym z lokali. 24-latka była nietrzeźwa, miała ponad 2 promile alkoholu. Spowodowane przez nią straty wynoszą ponad 8 tysięcy złotych.

W niedzielę, 8 lipca, po godzinie 15:00 dyżurny sulechowskiego komisariatu otrzymał telefoniczne zgłoszenie od mieszkańca o zniszczeniu kilku pojazdów na jednym z parkingów. Na wskazane przez niego miejsce podjechał najbliższy patrol, który już po kilkunastu minutach zatrzymał sprawczynię tego incydentu.

- Okazało się, że to 24-letnia mieszkanka Sulechowa. Kobieta była nietrzeźwa, miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Została zatrzymana, a po wytrzeźwieniu przesłuchana - mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzecznik zielonogórskiej policji.

Policjanci przeprowadzili oględziny wszystkich uszkodzonych pojazdów: Forda Mustanga, Hondy Civic, Opla Vectry i Jeepa Commandera. Część z nich miała pourywane lusterka, a kolejna także powgniataną karoserię. Właściciele samochodów wycenili już straty na łączną kwotę co najmniej 8200 złotych.

Tuż po zatrzymaniu 24-letnia mieszkanka Sulechowa nie potrafiła wytłumaczyć policjantom, dlaczego to zrobiła. Twierdziła, że nic nie pamięta. - Kobieta nie była wcześniej notowana. Teraz odpowie za uszkodzenie mienia. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę od 3 miesięcy do nawet 5 lat pozbawienia wolności. Kobieta z pewnością będzie musiała również naprawić szkody - dodaje podinsp. Stanisławska.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.