O krok od tragedii

10 lipiec 2018
(2 głosów)
Na straży bezpieczeństwa Pixabay

W nocy z poniedziałku na wtorek 10 lipca 2018 roku w Drzonkowie miała miejsce próba włamania. Dwaj nietrzeźwi, agresywni mężczyźni usiłowali dostać się na teren posesji przy ulicy Przełajowej.

Zbudzona hałasami właścicielka domu zachowała zimną krew i sięgnęła po przycisk napadowy. Po kilku minutach przyjechała Grupa Interwencyjna Hertz Systems.

Uzbrojeni pracownicy ochrony fizycznej ujęli sprawców na gorącym uczynku. Dwaj mężczyźni zostali przekazani policji.

Dzięki szybkiej interwencji przedstawicieli zielonogórskiej firmy cała sytuacja skończyła się jedynie na strachu i uszkodzonej bramce wejściowej.

Żródło: Hertz Systems

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.