Kłodawa: Młody bocian wypadł z gniazda i zawisł na liniach energetycznych. Nie przeżył (ZDJĘCIA)

11 lipiec 2018
(2 głosów)
Autor:  Redakcja
Kłodawa: Młody bocian wypadł z gniazda i zawisł na liniach energetycznych. Nie przeżył OSP Kłodawa

Wszystko wydarzyło się we wtorek, 10 lipca. O godzinie 10:20 do dyżurnego gorzowskich strażaków wpłynęło zgłoszenie o bocianie, który zawisł na liniach energetycznych. Młody ptak nie przeżył tego zdarzenia.

Bocianie gniazdo ulokowane było na jednym ze słupów w Kłodawie. Nagle wypadł z niego młody bocian, który prawdopodobnie dopiero uczył się latać. Ptak spadł wprost na linie energetyczne.

Na miejsce wysłano zastęp straży pożarnej z OSP w Kłodawie oraz pracowników pogotowia energetycznego wraz z podnośnikiem koszowym. Na czas działań zablokowany został jeden pas ruchu.

Pracownicy energetyki sprawnie rozstawili podnośnik i po chwili zdjęli martwego bociana. Działania na miejscu zdarzenia trwały przez kilkanaście minut.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.