Pożar zbelowanych odpadów wywołał alarm na składowisku odpadów w Dąbrówce Wielkopolskiej (ZDJĘCIA)

11 lipiec 2018
(2 głosów)
Autor:  Redakcja
Pożar zbelowanych odpadów wywołał alarm na składowisku odpadów w Dąbrówce Wielkopolskiej OSP Dąbrówka Wlkp.

"Pożar na składowisku odpadów w Dąbrówce Wielkopolskiej" - na to hasło z pewnością każdego strażaka i nie tylko przechodzą ciarki. Podobnie było we wtorek, 10 lipca. Kilka minut przed godziną 11:30 strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze zbelowanych odpadów w Depocie, przysiółku Dąbrówki Wlkp.

Dyżurny operacyjny Powiatowego Stanowiska Kierowania zadysponował do pożaru 2 zastępy straży pożarnej ze Świebodzina oraz kolejne dwa z miejscowej jednostki OSP w Dąbrówce Wielkopolskiej. Tym razem obyło się bez ogromnej chmury toksycznego dymu. Pracownik firmy w porę zareagował na zagrożenie i ugasił pożar przy pomocy gaśnic.

Do zadań strażaków należało jedynie dokładne przelanie kilku zbelowanych kostek odpadów. Wszystko po to, aby nie doszło do ewentualnego odnowienia się pożaru. Działania na miejscu zdarzenia trwały przez około 30 minut.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.