Wypadek na trasie Sulechów - Trzebiechów. Jedna osoba trafiła do szpitala. Są utrudnienia w ruchu (ZDJĘCIA)

26 lipiec 2018
(2 głosów)
Autor:  Redakcja
Wypadek na trasie Sulechów - Trzebiechów. Jedna osoba została ranna KWP Gorzów Wlkp, OSP Trzebiechów

Do zdarzenia doszło w czwartek, 26 lipca, przed południem. Na trasie Sulechów - Trzebiechów tuż przy skrzyżowaniu do miejscowości Głuchów zderzyły się trzy pojazdy. Jedna osoba trafiła do szpitala. Występują utrudnienia w ruchu.

To klasyczne najechanie. Samochód osobowy uderzył w tył busa, który odbił się w kierunku skręcającej osobówki. W wyniku wypadku jedna osoba została przetransportowana karetką do szpitala. Tam przejdzie szczegółowe badania.

Ponadto do działań zadysponowano 2 zastępy straży pożarnej z Sulechowa oraz jeden z pobliskiej jednostki OSP w Trzebiechowie. Strażacy sprawnie zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz pojazdy.

W Trzebiechowie cały czas pracują policjanci z zielonogórskiej drogówki. Występują utrudnienia w ruchu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.