Wypadek w Bojadłach. Osobówka wbiła się w barierkę. W akcji śmigłowiec LPR (ZDJĘCIA)

05 sierpień 2018
(4 głosów)
Autor:  Redakcja
Wypadek w Bojadłach. Osobówka wbiła się w barierkę. W akcji śmigłowiec LPR OSP Trzebiechów

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 5 sierpnia, po godzinie 6:30. W miejscowości Bojadła kierujący samochodem osobowym z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn czołowo wbił się w barierkę. W pojeździe znajdowały się 4 osoby. Na miejsce wysłano służby ratownicze. Przyleciał również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Zielonej Góry.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem jechał od strony Sulechowa. Na jednym z zakrętów z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn nie opanował on pojazdu i czołowo uderzył w barierkę energochłonną. Przód osobówki został mocno zniszczony. W pojeździe podróżowały 4 osoby.

Na miejsce przybyły wszystkie służby ratownicze. Przyleciał także śmigłowiec LPR z bazy w Zielonej Górze. Strażacy z Sulechowa i ochotnicy z pobliskich miejscowości zabezpieczyli miejsce wypadku oraz rozbity samochód. Z kolei ratownicy medyczni wraz z lekarzem sprawnie zajęli się poszkodowanymi. Po przebadaniu zadecydowano, że do szpitala trafi trzech pasażerów z osobówki. Kierowcy nic poważnego się nie stało.

Funkcjonariusze z zielonogórskiej drogówki zabezpieczyli już wszystke ślady. Teraz ich zadaniem będzie ustalenie dokładnego przebiegu tego incydentu.

Droga na czas działań była zablokowana. Później policjanci wprowadzili wahadłową organizację ruchu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.