RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Samochód wpadł do zalewu w Klikowie i zatonął. Strażacy przeczesywali teren. Kierowca uciekł (ZDJĘCIA)

05 sierpień 2018
(6 głosów)
Autor:  Redakcja
Samochód wpadł do zalewu w Klikowie i zatonął. Strażacy przeczesywali teren. Kierowca uciekł OSP Iłowa

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 5 sierpnia, nad ranem. Do zalewu w Klikowie (gmina Iłowa) wpadł samochód osobowy. Kierowca oraz pasażer uciekli z miejsca zdarzenia. Szuka ich policja.

Osobówka po wpadnięciu do wody natychmiast zatonęła. Dyżurny operacyjny żagańskich strażaków zadysponował do akcji 2 zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Żaganiu oraz ochotników z Iłowej. Strażacy zabezpieczyli teren oraz przeprowadzili wstępne rozpoznanie. Ponadto próbowali oni znaleźć osoby, które jechały pojazdem.

W ciągu godziny do Klikowa przyjechali strażacy ze Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wodno-Nurkowego "Południe" z Zielonej Góry oraz ratownicy z Nowej Soli. Płetwonurkowie w pełnym wyposażeniu sprawdzili wnętrze pojazdu. W środku nikogo nie było.

- Policjanci ustalili, że osobówką jechały dwie osoby, kierowca i pasażer. Opuścili oni pojazd, a następnie uciekli z miejsca zdarzenia - mówi st. sierż. Aleksandra Jaszczuk, rzecznik żagańskich policji.

Samochód został wyciagnięty na powierzchnię przy pomocy wyciągarki samochodowej zamonotowanej na wozie strażackim. - Cały czas ustalamy wszystkie szczegóły tego incydentu. Będziemy szukać obu mężczyzn - dodaje st. sierż. Jaszczuk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.