Groźny wypadek pod Zieloną Górą. Udało się uratować życie kobiety. Trzy osoby ranne (ZDJĘCIA)

06 sierpień 2018
(11 głosów)
Autor:  Redakcja
Groźny wypadek pod Zieloną Górą. Udało się uratować życie kobiety Redakcja

Wszystko wydarzyło się w niedzielę, 5 sierpnia. Po godzinie 21:30 na trasie Łaz - Zabór czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe. Trzy osoby zostały ranne, jedną z nich reanimowano. Droga jest zablokowana.

Do wypadku doszło na prostej drodze między Łazem, a Zaborem. Z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn czołowo zderzyły się dwie osobówki. Pojazdy zostały bardzo mocno rozbite.

Na miejsce zadysponowano 4 zastępy straży pożarnej z Zielonej Góry oraz ochotników z Zaboru. - Ze zgłoszenia wynikało, że oba samochody zaczynają się palić, lecz to nie potwierdziło się - mówił na gorąco dla NewsLubuski.pl, bryg. Maksymilian Koperski, Zastępca Komendanta Miejskiego PSP w Zielonej Górze. Do akcji wysłano również 3 karetki pogotowia oraz patrol policji.

W wyniku wypadku ranne zostały trzy osoby. Wszystkie były uwięzione w rozbitych pojazdach. Strażacy uwalniali je przy użyciu narzędzi hydraulicznych.

Dwie osoby były przytomne, a jedna nie dawała żadnych oznak życia. Przez kilkadziesiąt minut trwała walka o życie poszkodowanej kobiety. Liczyła się każda minuta. - Na szczęście udało się ją uratować - dodaje bryg. Koperski.

Droga jest zablokowana w obu kierunkach. Na miejscu nadal pracują funkcjonariusze z zielonogórskiej drogówki oraz strażacy z OSP Zabór. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze nawet do 3 w nocy.

Godzina 9:00 - Niestety mimo wysiłków lekarzy z zielonogórskiego szpitala, ranna kobieta zmarła w nocy.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.