Dwa pojazdy zderzyły się na S3 w Cigacicach. Stworzył się korek

10 sierpień 2018
(2 głosów)
Autor:  Redakcja
Dwa pojazdy zderzyły się na S3 w Cigacicach. Stworzył się korek Redakcja

Do zdarzenia doszło w piątek, 10 sierpnia. Po godzinie 17:00 na trasie S3 w kierunku Zielonej Góry zderzyły się dwa samochody. Na drodze stworzył się korek.

Kierujący Skodą w niewyjaśnionych jeszcze okolicznościach najechał na tył busa marki Volkswagen. Pojazdy tuż po zderzeniu zablokowały jedynie pobocze.

Na miejsce wysłano 4 zastępy straży pożarnej z Sulechowa i Zielonej Góry. Przybył również zespół pogotowia, który zajął się poszkodowanym pasażerem busa.

Do zdarzenia wysłano również funkcjonariuszy z zielonogórskiej drogówki. Teraz będą oni ustalać dokładne okoliczności zdarzenia.

Początkowo zablokowany był jeden pas ruchu w kierunku Zielonej Góry. Po odjeździe strażaków droga została całkowicie odblokowana.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.