RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Kolejny pożar składowiska w Dąbrówce Wielkopolskiej. Na miejsce jedzie wiele zastępów straży pożarnej

18 sierpień 2018
(1 głos)
Autor:  Redakcja
Kolejny pożar składowiska w Dąbrówce Wielkopolskiej. Na miejsce jedzie wiele zastępów straży pozarnej Redakcja/zdjęcie poglądowe

To informacja z ostatniej chwili. W sobotę, 18 sierpnia, około godziny 19:30 świebodzińscy strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze składowiska odpadów w Dąbrówce Wlkp. Ogromną chmurę gęstego dymu widać z wielu kilometrów.

Na miejsce cały czas dojeżdżają kolejne zastępy straży pożarnej. Możliwe, że wysłane zostanie również wsparcie z ościennych powiatów.

Nad pobliskimi miejscowościami unosi się chmurą gęstego, czarnego dymu. Widać go nawet z odległości kilkudziesięciu kilometrów.

To kolejny pożar na tym składowisku. Ostatni miał miejsce w kwietniu.

Więcej informacji już wkrótce...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.