Dwa potrącenia w pobliżu Sulechowa. Ranne osoby trafiły do szpitala. Interweniował śmigłowiec LPR (ZDJĘCIA)

25 sierpień 2018
(6 głosów)
Autor:  Redakcja
Dwa potrącenia w pobliżu Sulechowa. Ranne osoby trafiły do szpitala. Interweniował śmigłowiec LPR Redakcja/zdjęcie poglądowe

Wszystko wydarzyło się w sobotę, 25 sierpnia. Około godziny 19:00 na terenie powiatu zielonogórskiego doszło do dwóch potrąceń. Oba zdarzenia cały czas obsługują policjanci.

Do pierwszego zdarzenia doszło na odcinku drogi wojewódzkiej nr 278 na trasie pomiędzy Sulechowem, a Mozowem. - Kierujący samochodem marki Iveco potrącił tam pieszego - mówi podinsp. Małgorzata Barska, rzecznik zielonogórskiej policji. Na miejsce przybył zespół pogotowia oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z bazy w Zielonej Górze. Mężczyzna był przytomny. Został przetransportowany do zielonogórskiej lecznicy.

Kolejny incydent miał miejsce w Kargowej. Tam potrącona została starsza kobieta jadąca rowerem. Jak relacjonowali świadkowie zdarzenia, samochód uderzył w nią ze znaczną prędkością. Kobieta również została zabrana do szpitala przez załogę śmigłowca LPR. - Nie znamy jeszcze dokładnych obrażeń jakie doznała - informuje podinsp. Barska.

Oba zdarzenia nadal obsługują policjanci z zielonogórskiej drogówki. Na trasach mogą występować utrudnienia w ruchu.

Fotorelacja ze zdarzenia w Kargowej:

Fot. OSP Kargowa

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.