Wypadek na trasie Leśniów Wielki - Łagów. Dachował samochód osobowy. Są utrudnienia w ruchu

28 sierpień 2018
(4 głosów)
Autor:  Redakcja
Wypadek na trasie Leśniów Wielki - Łagów. Dachował samochód osobowy. Są utrudnienia w ruchu Redakcja/zdjęcie poglądowe

Do wypadku doszło we wtorek, 28 sierpnia, po godzinie 8:00. Na trasie Leśniów Wielki - Łagów dachował samochód osobowy. Występują utrudnienia w ruchu.

Wszystko wydarzyło się na prostej drodze. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym jadąc w kierunku Krosna Odrzańskiego stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Auto zablokowało jeden pas ruchu.

Do akcji wysłano służby ratownicze. Strażacy zabezpieczyli osobówkę oraz wypływające z niej płyny eksploatacyjne, natomiast ratownicy medyczni przebadali wszystkie osoby biorące udział w tym zdarzeniu.

Na czas prowadzenia działań przez strażaków droga była całkowicie zablokowana. Obecnie na miejscu zdarzenia pracują policjanci z zielonogórskiej drogówki. Wprowadzili oni wahadłową organizację ruchu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.