Groźny wypadek w Klenicy pod Sulechowem. Bus wbił się w pług (ZDJĘCIA)

11 wrzesień 2018
(5 głosów)
Autor: 
Groźny wypadek w Klenicy pod Sulechowem. Bus wbił się w pług OSP Bojadła

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek, 10 września, około godziny 20:00. W Klenicy pod Sulechowem kierujący busem wbił się w pług podczepiony do jadącego przed nim ciągnika rolniczego. Zdarzenie wyglądało bardzo groźnie. Ranna została jedna osoba. Droga była zablokowana.

Ze wstępnych wynika, że kierujący pojazdem marki Renault nie zauważył zwalniającego przed nim ciągnika rolniczego. Mężczyzna za wszelką cenę chciał uniknąć zderzenia, lecz było już za późno. Cała prawa część Renaulta wbiła się w podczepiony pług.

Wypadek wyglądał bardzo groźnie. Maszyna rolnicza mocno zniszczyła bok i rozerwała dach Renaulta. - Kierowcy nic poważnego się nie stało, natomiast koło pługa uderzyło w pasażera busa - relacjonuje świadek zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się, że pasażer doznał złamania szczęki.

Do zdarzenia zadysponowano 2 zastępy straży pożarnej z Sulechowa oraz kolejne dwa z miejscowych jednostek OSP w Klenicy i Bojadłach. Strażacy sprawnie zabezpieczyli rozbitego busa i zneutralizowali rozlane na jezdni płyny eksploatacyjne. Do Klenicy przybył także zespół pogotowia, który zajął się pasażerem Renaulta.

Na miejscu wypadku przez kilka godzin pracowali policjanci z Zielonej Góry, którzy ustalali wszystkie okoliczności tego incydentu. Droga była całkowicie zablokowana, a objazdy wprowadzono przez pobliskie ulice.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.