Pijana 65-latka zatrzymana pod Krosnem Odrzańskim. Miała w organizmie blisko 1,5 promila alkoholu

14 wrzesień 2018
(2 głosów)
Pijana 65-latka zatrzymana pod Krosnem Odrzańskim. Miała w organizmie blisko 1,5 promila alkoholu KPP Krosno Odrzańskie

W czwartek, 13 września, na terenie gminy Bobrowice trwały działania „Trzeźwy kierowca”, realizowane przez policjantów Wydziału Ruchu Drogowego krośnieńskiej komendy. Niestety nie wszyscy wykazali się odpowiedzialnością. Zatrzymana do kontroli 65-latka, miała w organizmie blisko 1,5 promila alkoholu.

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego krośnieńskiej komendy prowadząc kontrole kierowców na terenie gminy Bobrowice, szczególną uwagę zwracali na ich trzeźwość. Niestety nie wszyscy wykazali się odpowiedzialnością. Funkcjonariusze patrolując drogę do miejscowości Przychów, w pewnym momencie zauważyli daewoo matiz, którego kierowca co trochę zwalniał i przyspieszał.

Policjanci podejrzewając, iż kierowca może być pod wpływem alkoholu, zatrzymali go do kontroli. Za kierownicą siedziała 65-latka, która jak się okazało miała w organizmie blisko 1,5 promila alkoholu.

- Mundurowi zatrzymali kobiecie prawo jazdy. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi jej kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. - podaje asp.szt. Justyna Kulka - Rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzański.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.